instalacje gazowo sanitarne

szeroki zakres usług

najwyższa jakość

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

bezpieczeństwo i niezawodność


O firmie

IGS to firma założona przez Huberta Kokoszko. Od lat działamy głównie na Rynku Warszawskim. Specjalizujemy się realizacji inwestycji w zakresie instalacji gazowych i sanitarnych, wewnętrznych i zewnętrznych. Pracujemy zarówno dla klienta indywidualnego w zakresie małych inwestycji przydomowych jak i dla klienta biznesowego realizując duże projekty na budynkach o wysokim standardzie.

Doświadczenie w realizacji projektów związanych z instalacjami gazowymi średniego i niskiego ciśnienia, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, ciepła technologicznego (C.T.), wody lodowej (W.L.) przekłada się bezpośrednio na poziom kompetencji naszych pracowników, którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie oraz wysoki stopień profesjonalizmu świadczonych usług. Elastyczność z jaką podchodzimy do każdego klienta i inwestycji przekłada się na jakość współpracy zarówno w kontekście samej realizacji jak i ceny za usługę.

Posiadamy uprawnienia do wykonywanych robót specjalistycznych. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji od etapy projektowania do oddania "pod klucz".

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w PSG jako wykonawca instalacji wewnętrznych i zewnętrznych sieci.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z instalacjami gazowymi i sanitarnymi:

przeglądy kominiarskie,
remonty,
wymiany i montaż nowych liczników gazowych,
przenoszenie zaworów głównych gazu na zewnątrz budynku,
wykonywanie i przebudowa przyłączy sieci gazowych,
wykonywanie kotłowni gazowych c.o. i ccw.,
opracowywanie dokumentacji technicznej wraz z jej zatwierdzeniem w OMZG,
projektowanie nowych instalacji
przeprojektowywanie istniejących instalacji w celu dostosowania ich do obowiązujących norm i przepisów

Szczegółowy wykaz naszych usług znajdą Państwo w dziale Oferta

Do wykonania wszelkich niezbędnych prac firma dysponuje załogą o wysokich kwalifikacjach z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym i uprawnieniami do wykonywania robót specjalistycznych.

Jedni z najlepszych kominiarzy w Warszawie pracują u nas w firmie.

Instalacje sanitarne wykonane przez naszą firmę cieszą się uznaniem wszystkich nawet najbardziej wybrednych klientów. Usługi nasze świadczymy na terenie Warszawy oraz w całym województwie mazowieckim i ościennych.

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w OMZG jako wykonawca instalacji wewnętrznych i sieci zewnętrznych. Współdziałamy z OMZG w zakresie napraw i konserwacji urządzeń i instalacji gazowych.

Bierzemy udział w programie Rzetelna Firma

 


Informacje

Jeżli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 603 196 291

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Oferujemy usługi z zakresu instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wodno kanalizacyjnych, ciepła technologicznego, wody lodowej

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi w zakresie małych inwestycji przydomowych jak i z klientami biznesowymi realizując duże projekty w budynkach o wysokim standardzie

Posiadamy uprawnienia do wykonywanych robót specjalistycznych

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w PSG jako wykonawca instalacji wewnętrznych i zewnętrznych sieci