instalacje gazowo sanitarne

szeroki zakres usług

najwyższa jakość

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

bezpieczeństwo i niezawodność


Ciepło technologiczne - Ząbki i Warszawa

Ciepło technologiczne swoje główne zastosowanie ma w lokalach usługowo-handlowych, których w mieście Warszawa jest bardzo dużo. Oferowany przez nas system ciepła technologicznego sprawdza się w miejscach, gdzie konieczne jest dostarczenie ciepła - nie tylko za pomocą tradycyjnych grzejników. Wszędzie tam do czynienia mamy z urządzeniami, które skutecznie pozwalają na dogrzanie konkretnego miejsca - nagrzewnicami powietrza, nagrzewnicami central wentylacyjnych, kurtyn powietrznych, czy innych urządzeń, których zasilanie opiera się na cieple technologicznym.

Na czym polega ciepło technologiczne?

Ciepło technologiczne i instalacje z nim związane mogą wydawać się skomplikowane. Jednak system ten bardzo często wykorzystuje się w różnego rodzaju punktach np. halach targowych, lokalach usługowych, czy w magazynach. Cała konstrukcja wykonywanej przez naszą firmę instalacji opiera się na miedzi - rurki instalacji wykonuje się jednak ze stali. Cała instalacja związana z ciepłem technologicznym jest jednak dużo bardziej skomplikowana niż systemy ogrzewania centralnego montowane w domach jednorodzinnych. Wynika to przede wszystkim z możliwości tego typu ogrzewania oraz cyrkulacji powietrza, jak i konkretnych powierzchni, na których jest ona stosowana. Poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii - licznych zaworów, regulatorów - możliwe jest precyzyjne osiągnięcie warunków atmosferycznych, które wymagane są w danym pomieszczeniu.

Projekt całej instalacji, jeżeli chodzi o ciepło technologiczne, jest zadaniem skomplikowanym do wykonania. Konieczne jest powierzenie zaprojektowania oraz wykonania całej instalacji doświadczonej firmie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wykonywane przez nas projekty takich instalacji są w pełni profesjonalne.

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 603 196 291

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Oferujemy usługi z zakresu instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wodno kanalizacyjnych, ciepła technologicznego, wody lodowej

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi w zakresie małych inwestycji przydomowych jak i z klientami biznesowymi realizując duże projekty w budynkach o wysokim standardzie

Posiadamy uprawnienia do wykonywanych robót specjalistycznych

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w PSG jako wykonawca instalacji wewnętrznych i zewnętrznych sieci