instalacje gazowo sanitarne

szeroki zakres usług

najwyższa jakość

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

bezpieczeństwo i niezawodność


Projekt instalacji Wod-Kan - Warszawa i Ząbki

Projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej wykonywany jest przed rozpoczęciem prac związanych z budową obiektu. Natomiast samą instalację montuje się tuż po osiągnięciu stanu surowego. Sposób na zaopatrzenie danego obiektu w dostęp do wody oraz kanalizacji powinien być określony już na etapie pozwolenia na budowę. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą tego typu projektów.

Projekt instalacji Wod-Kan - czy to ważne?

Warszawa jest miastem, gdzie nowe inwestycje spotkać można w każdej dzielnicy miasta. Zarówno budowa nowych osiedli, jak również domów jednorodzinnych jest widokiem częstym i nikogo już niedziwiącym. Przed rozpoczęciem każdej nowej inwestycji konieczne jest wykonanie istotnego kroku - projekt instalacji Wod-Kan jest elementem niezbędnym do otrzymania pozwolenia na budowę.

Jeżeli woda będzie dostarczana z sieci wodociągowej, a ścieki kierowane będą do kanalizacji miejskiej, konieczne jest wykonanie odpowiedniego połączenia wykonanego na podstawie informacji od firmy wodno-kanalizacyjnej. Dodatkowo istotne jest także przyłączenie do wodomierza. Może on być ulokowany w studzience, piwnicy lub innym pomieszczeniu domu.

Podstawa każdej budowy - projekt Wod-Kan

Projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej jest niezwykle istotnym elementem związanym z inwestowaniem. Bez jego wykonania, nie jest możliwe wydanie pozwolenia na budowę. Istotne jest również, aby projekt wykonany był przez profesjonalną firmę, która specjalizuje się w tego rodzaju pracach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu projektów, co gwarantuje naszym klientom szybką i dokładną realizację, która w przyszłości pozwoli uniknąć awarii.

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 603 196 291

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Oferujemy usługi z zakresu instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wodno kanalizacyjnych, ciepła technologicznego, wody lodowej

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi w zakresie małych inwestycji przydomowych jak i z klientami biznesowymi realizując duże projekty w budynkach o wysokim standardzie

Posiadamy uprawnienia do wykonywanych robót specjalistycznych

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w PSG jako wykonawca instalacji wewnętrznych i zewnętrznych sieci