instalacje gazowo sanitarne

szeroki zakres usług

najwyższa jakość

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

bezpieczeństwo i niezawodność


Przeglądy gazowe - Warszawa, Ząbki

W Warszawie, jak i w innych miastach na terenie całego kraju przeprowadzane są przeglądy gazowe oraz przeglądy kominiarskie. W Polsce przepis mówiący o konieczności przeprowadzania kontroli zawarty jest w Prawie Budowlanym. Nałożony jest on na właścicieli oraz zarządców budynków, którzy powinni przeprowadzać tego rodzaju kontrole minimum raz do roku. Jeżeli powierzchnia obiektu jest większa niż 2000 m^2 lub powierzchnia dachu jest większa niż 1000m^2 - wówczas kontrola powinna odbywać się dwa razy w roku.

Przeglądy gazowe są niezwykle istotne dla bezpieczeństwa lokatorów, zwłaszcza w przypadku bloków i kamienic. Pozwalają na sprawdzenie szczelności całego układu, a w razie zaobserwowania niepokojących wskazań - podjęcia natychmiastowych działań.

Przeglądy kominiarskie - zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Równie istotne jak przeglądy gazowe, są przeglądy kominiarskie. W naszym kraju wizyta kominiarza to nie tylko dobra wróżba, ale również konieczność. Obowiązek kontroli szybów wentylacyjnych leży w gestii zarządów i właścicieli nieruchomości. Zgodnie z prawem budowlanym, budynki powinny być poddawane kontroli minimum raz do roku. Przeglądy kominiarskie sprawdzają przewody kominowe - dymowe, spalinowe oraz wentylacyjne. W przypadku wykrycia braku drożności wentylacji to właściciele oraz zarządca budynku ponoszą koszty związane z naprawą. W przypadku braku przeprowadzenia rocznej kontroli możliwe jest otrzymanie mandatu od nadzoru budowlanego - do 500 złotych.

Nasza firma oferuje usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo - zadzwoń już dzisiaj i umów się na przegląd kominiarski lub gazowy.

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 603 196 291

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Oferujemy usługi z zakresu instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wodno kanalizacyjnych, ciepła technologicznego, wody lodowej

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi w zakresie małych inwestycji przydomowych jak i z klientami biznesowymi realizując duże projekty w budynkach o wysokim standardzie

Posiadamy uprawnienia do wykonywanych robót specjalistycznych

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w PSG jako wykonawca instalacji wewnętrznych i zewnętrznych sieci