instalacje gazowo sanitarne

szeroki zakres usług

najwyższa jakość

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

bezpieczeństwo i niezawodność


Budowa instalacji wody lodowej - Warszawa, Ząbki

Nasza firma zajmuje się instalacją wody lodowej, która jest współcześnie alternatywną wersją dla klimatyzacji freonowej - jest ona tańsza i ekologiczna. Instalacja jest trudna do zaprojektowania, a jej początkowy koszt bywa wysoki. Mimo to budowa instalacji wody lodowej staje się coraz bardziej popularna. Dlaczego powinieneś zdecydować się na takie rozwiązanie? Głównie ze względu na koszty jej utrzymania.

Budowa instalacji wody lodowej - krok po kroku

Instalacja wody lodowej jest systemem, który przypomina tradycyjne systemy ogrzewania. Główną jej różnicą jest to, że zasila się ją nie gorącą wodą, a zimną. Strumień zasilający ma temperaturę od 5o do 10o, natomiast powrotny od 10o do 16o. To właśnie za sprawą niskiej temperatury system ten zawdzięcza swoją nazwę.

Woda lodowa, aby mogła dopłynąć do odpowiedniego zbiornika końcowego, potrzebuje przede wszystkim pompy zasilającej wodę w ciśnienie. Odpowiednie ukierunkowanie wody oraz regulacja temperatury w systemie jest bardzo skomplikowanym zagadnieniem. Cały system oparty jest o zawory, które odpowiadają za regulację ciśnienia oraz stabilizację strumienia wody w określonych odcinkach. Bardzo dużą zaletą tego systemu jest stosunkowo niski koszt utrzymania. Szczególnie istotne jest to w przypadku dużych powierzchni. Koszty związane z tym systemem opierają się przede wszystkim na ilości zużytej energii potrzebnej do zasilenia pomp oraz siłowników odpowiadających za sterowanie.

Oferowana przez naszą formę instalacja wody lodowej to inwestycja w przyszłość, którą się opłaca.

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 603 196 291

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Oferujemy usługi z zakresu instalacji gazowych, centralnego ogrzewania, wodno kanalizacyjnych, ciepła technologicznego, wody lodowej

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi w zakresie małych inwestycji przydomowych jak i z klientami biznesowymi realizując duże projekty w budynkach o wysokim standardzie

Posiadamy uprawnienia do wykonywanych robót specjalistycznych

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w PSG jako wykonawca instalacji wewnętrznych i zewnętrznych sieci